In 2017 heeft PQR de hoogste trede van de CO2-Prestatieladder behaald: niveau 5. Dit certificaat wordt voor 3 jaar afgegeven en jaarlijks getoetst. Na 3 jaar vindt een her-certificering plaats. PQR heeft dit traject succesvol doorlopen en behoort hiermee tot een selectieve groep van 349 bedrijven in Nederland. Van deze bedrijven zijn slechts 7 bedrijven in de ICT actief. Wij zijn dan ook Trots dat we ook op gebied van duurzaam ondernemen Rustmaker en Toonaangevend zijn.

De CO2-Prestatieladder is binnen Nederland het duurzaamheidsinstrument dat overheden en bedrijven helpt bij het reduceren van CO2 en kosten. Binnen de bedrijfsvoering, in projecten én in de keten. De ladder wordt als CO2-managementsysteem en als aanbestedingsinstrument gebruikt en is oorspronkelijk in 2009 ontwikkeld door ProRail en sinds 2011 in eigendom en beheer van de Stichting Klimaatvriendelijk Aanbesteden en Ondernemen.

Meer informatie omtrent de CO2-Prestatieladder vindt u hier.

Geplaatst door

PQR

In een steeds veranderende en complexer wordende wereld wordt iedereen steeds afhankelijker van IT. PQR streeft ernaar de beste partner te zijn die zich richt op de behoefte van organisaties en hen helpt controle over hun IT-infrastructuur te verkrijgen én te behouden.